Archiprojektai - V. Pliusto projektavimo studija
Visos projektavimo paslaugos, konsultacijos

Projektai

Funkcionalumas, individualumas, ekologiškumas ir pagarba aplinkai, kurioje gyvename ir dirbame...

Taip galima trumpai pristatyti aplinkai draugiškos architektūros filosofiją. Šiandien architektūroje išorinis blizgesys palaipsniui užleidžia vietą funkcionalumui ir natūraliam grožiui. Svarbiausia yra statinio ekonomiškumas, ilgalaikiškumas ir neigiamo poveikio aplinkai mažinimas.

Ekologiškumą suvokiame, ne kaip prabangą, už kurią reikia mokėti daugiau, o kaip ekologiškus sprendimus , kurie ne tik nekainuoja daugiau, bet ir padeda sutaupyti, ypač ilgalaikėje perspektyvoje. Todėl karaliaujant šiandieninėje architektūroje šiltam minimalizmui projektuojame pasinaudojant papildomai nekainuojančiais ištekliais – šviesa, erdve, kraštovaizdžiu ir novatoriškomis idėjomis.

Mes

Projektavimo studija “ARCHIPROJEKTAI” dirba nuo 2007 metų pradžios. Komanda vykdo įvairios paskirties pastatų projektavimą, privalumą atiduodant individualiesiems gyvenamiesiems namams ir statiniams, susietiems su žmogaus poilsiu ir rekreacija. Daug dėmesio skiriame naujoms medžiagoms ir naujų technologijų panaudojimui, ekonomiškos statybos sprendiniams. Stengiamės, kad kiekvienas naujas objektas taptų išskirtiniu, su savitais architektūriniais sprendimais.

Tikimės, kad savo kompetencija ir profesionaliu darbu patenkinsime Jūsų lūkesčius ir poreikius.

Paslaugos

KONSULTACIJOS

PROJEKTAVIMAS

PROJEKTO VALDYMAS

Turime nemažai patirties ruošiant techninius projektus (TP) ES struktūriniams fondams, paramai gauti.